Biuro

Biuro detektywistyczne Warszawa

 

Podejrzewasz zdradę małżeńską, chciałbyś zlokalizować zaginioną osobę albo poznać przeszłość pracownika, zanim zatrudnisz go w swojej firmie? We wszystkich tych oraz wielu innych sytuacjach możesz skorzystać z pomocy prywatnego detektywa, który ustali prawdę kryjącą się za podejrzeniami oraz dostarczy Ci potrzebnych dowodów. Jeżeli szukasz firmy, która świadczy profesjonalne usługi detektywistyczne, nie mogłeś lepiej trafić! Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe oraz nowoczesny sprzęt, co umożliwia nam świadczenie profesjonalnych usług. Naszą misją jest przeprowadzenie czynności zleconych przez klienta w sposób skuteczny i zgodny z prawem. Dowiedz się, co mamy Ci do zaoferowania oraz dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty.

Wybierz sprawdzone biuro detektywistyczne Warszawa

 

Jeszcze do niedawna usługi detektywistyczne były kojarzone głównie z zagranicznymi filmami. Obecnie coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że okazują się przydane, a niekiedy wręcz niezastąpione w wielu sytuacjach życiowych. Świadczy o tym między innymi rosnąca ilość agencji świadczących tego typu usługi. Jeżeli jednak chciałbyś otrzymać profesjonalną pomoc dostosowaną do swojej sytuacji, wybór biura detektywistycznego nie powinieneś pozostawiać przypadkowi. Dlaczego? Ponieważ nie brakuje firm, które świadczą czynności detektywistyczne, ale nie posiadają do tego odpowiednich uprawnień, na przykład licencji, wydawanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji, specjalnego ubezpieczenia OC czy wpisu do działalności regulowanej przez komórkę MSW. To prawda, że ich oferta jest bardzo przystępna cenowo, jednak pisemne sprawozdania i innego rodzaju dowody wydane przez takiego biuro nie mogą zostać wykorzystane przez klienta przed sądem, co w efekcie oznacza, stracone pieniądze. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, możesz być pewny, że spełniamy wszelkie formalności związane z prowadzeniem czynności detektywistycznej. Posiadamy licencję detektywa wydaną przez Komendanta Stołecznego Policji w Warszawie oraz wpis do rejestru przedsiębiorców świadczących usługi detektywistyczne regulowane przez MSWiA. Ponadto posiadamy specjalną polisę dla firm, które działają w tej branży.

Biuro detektywistyczne Warszawa – co mamy Ci do zaoferowania?

 

W jakich sytuacjach możesz skorzystać z naszych usług? Wbrew pozorom jest ich naprawdę sporo. Wielu naszych klientów podejrzewa, że ich partner życiowy nie jest do końca szczery, więc zgłaszają się z prośbą, aby dyskretnie, a zarazem sprawnie ustalić prawdę oraz zebrać niezbędne dowody, które następnie można wykorzystać jako koronny dowód w sądzie. Chętnie podejmujmy się też spraw związanych z obowiązkiem alimentacyjnym, między innymi zajmujemy się ustalaniem czy deklarowane źródła są zgodne ze stanem faktycznym albo, czy osoba objęta tym obowiązkiem nie zataja swoich dochodów. Co więcej, jesteśmy w stanie ustalić, czy pełnoletnie dziecko otrzymujące alimenty kontynuuje studia. W jakich jeszcze sytuacjach możesz skorzystać z naszych usług? Na przykład, jeżeli chcesz odnaleźć bliską osobę, spadkobiercę lub dłużnika – zrobimy to w sposób szybki, sprawny i niebudzący podejrzeń. Zajmujemy się nie tylko poszukiwaniem ludzi, ale też mienia, między innymi samochodów i sprzętu budowlanego lub dobytku, który został ukryty przed zajęciem komorniczym lub jest własnością dłużnika. Z naszych usług chętnie korzystają też przedsiębiorstwa oraz towarzystwa ubezpieczeniowe, między innymi w postępowaniach dotyczących szkód majątkowych, osobowych, komunikacyjnych z polisy OC/AC lub kradzieżowych. Jak widać, zakres naszych usług jest naprawdę spory. Chętnie podejmiemy się też innych, niewymienionych tutaj usług.

Biuro detektywistyczne Warszawa – dlaczego my?

 

Misją naszego biura detektywistycznego jest zapewnienie klientom profesjonalnych usług, dostosowanych do ich potrzeb i okoliczności. Działamy w tej branży już wiele lat – między innymi w pionie operacyjnym Centralnego Biura Śledczego Policji – dzięki czemu możemy podjąć się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego wyzwania. W każdej sytuacji naszym priorytetem jest dyskrecja oraz poufność działań. Posiadamy niezbędną licencję, ubezpieczenie oraz wpis do działalności regulowanej przez komórkę MSW i CEIDG – z chęcią udostępnimy Ci te oraz inne informacji przed rozpoczęciem współpracy. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym oraz zawsze działamy zgodnie z prawem, dzięki czemu zdobyte przez nad dowody są honorowane przed sądem i innymi instytucjami publicznymi. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego chętnie słuchamy wszystkich wskazówek, które mogą przydać się w śledztwie oraz dbamy o dobry kontakt ze zleceniodawcą - jesteśmy dyspozycyjni przez całą dobę. Nasze biuro detektywistyczne może pochwalić się wieloma sukcesami. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz mieć pewność, że powierzasz sprawę w najlepsze ręce. Zachęcamy Cię do kontaktu, a chętnie udzielimy Ci więcej informacji, rozwiejemy pojawiające się wątpliwości oraz odpowiemy na każde pytanie!